PvP Systém

V této kapitole se dozvíte o mechanismu systému PvP v ArcheAge. Díky tomu získáte nejdůležitější informace o bojích s ostatními hráči.

PvP Zóna.

Dostanete se do oblasti PvP přibližně na úrovni 30.zážitku. Od této chvíle musíte být připraveni na útok z jakékoli strany. Protože jste na území své frakce, hned na začátku, později ve hře se přesunete přes moře a dokončíte úkoly na nepřátelských územích.

Každá PvP zóna má 5 fází, které se v důsledku bojů čas od času automaticky změní. Poté následuje krátká fáze konfliktu, po které následuje fáze zahřátí, během které můžete získat body cti za zabití členů nepřátelské frakce. Je třeba dodat, že po smrti ztratíte část svých čestných bodů.

Po fázi války následuje fáze míru, ve které se členové znepřátelených frakcí nemohou vzájemně napadat. To umožňuje začínajícím hráčům plnit úkoly bez jakéhokoli tlaku.

Krvežíznivost

Režim krvelačnosti.

Režim Bloodlust lze ve výchozím nastavení aktivovat pomocí klávesové zkratky Ctrl + F. To vám umožní zaútočit, dokud nejste v oblasti PvP vaší frakce. Každý takový útok zanechává na zemi krvavou skvrnu, díky které mohou ostatní hráči nahlásit váš zločin, za který jste potrestáni body zločinu. Jejich nadměrné množství může vést k vašemu uvěznění a v extrémní situaci k vyloučení z frakce a přeměně na piráta. Tento režim můžete volně aktivovat a deaktivovat tak, že chvíli počkáte.

Souboj.

S ostatními hráči můžete bojovat prakticky všude a za všech podmínek. Stačí kliknout pravým tlačítkem na stavovém řádku zaměřovače a vybrat "požádat o Souboj" . Za chvíli začne odpočítávání. Duel končí, když počet zdravotních bodů některého z hráčů klesne na 0. Body pro zdraví a Many se po skončení Duelu neuzdravují. Také doba zotavení se nezhroutí. Během Duelu nemůžete zemřít.

Aréna

Jakmile dosáhnete alespoň úrovně 40, budete moci bojovat v instančních arénách 5 na 5. Připojujete se k nim a mluvíte s konkrétním NPC v každém větším městě. Za účast bez ohledu na výsledky získáte body cti. Existují dva způsoby, jak můžete vyhrát - zničením krystalu opačné strany nebo zabitím protivníků před vypršením času. Důsledným zabíjením získáte přístup k novým dovednostem, které vám pomohou bojovat. V arénách se můžete dostat do strany nepřátelské frakce, což může ztížit komunikaci. Naše webové stránky se specializují na recenze online kasin. Poskytujeme detailní informace o různých herních platformách, včetně jejich nabídky her, bonusů, platebních možností a zákaznické podpory: online casino Naše webové stránky se specializují na recenze online kasin. Poskytujeme detailní informace o různých herních platformách, včetně jejich nabídky her, bonusů, platebních možností a zákaznické podpory. Naše hodnocení jsou založena na důkladném zkoumání a zkušenostech týmu odborníků v oblasti hazardních her.
a5d4303482e08cf4370265723a5026eb