Všimli jste si, že máte ošklivý mráz mezi obočím? Chcete se jí zbavit a vrátit kůži mladý pohled bez účinku masky? Ale jak to udělat? Na tyto otázky odpovíme v článku níže. Odkud pochází Lion hvězda?

Vráska lva, tj. Dva vertikální vrásky mezi obočím se objeví pouze u lidí starších a středního věku. Mohou se dokonce vyskytnout u mladých lidí, pokud se často zamračují, aby vyjádřili nějaké emoce. Velikost lva vrásek a rychlost svého vzdělávání závisí také na přirozené predispozice, jako je tendence k tvorbě vrásek nebo schopnosti regenerovat kolagen.

Jsou tam přirozené metody?

Je velmi obtížné zbavit se lví vrásky přirozeným způsobem, a někdy nemožné. Samozřejmě existuje mnoho produktů na trhu, které mu může trochu kompenzovat, ale nezaručují jeho úplné zmizení. Pokud je stále taková příležitost, je primárně konfrontovat jeho formací. První metoda je jen samoregulační - snažte se zamračit. Můžete také udělat jógu pro obličej, během kterého potřebujete otevřít oči široké, aniž by se zvedl obočí, podívejte se na jeden bod po dobu 10 sekund a pevně komprimujte oční víčka. Pravidelná pokožka hydratační je také dobrá praxe, například s vráskami krémy. Pokud však již máte lva vrásčité na čele, abyste bojovali, musíte využít estetické medicíny.

Kyselina hyaluronová

Jedním z nejoblíbenějších metod pro snížení této nevzhledné brázdy - léčba kyselinou hyaluronovou. Stojí za to zdůraznit, že se jedná o přírodní látku, která je obsažena v lidské kůži. Jeho úkolem je stimulovat výrobu kolagenových vláken, stejně jako ochrana proti volným radikálům a zvlhčování kůže. Jedná se o zcela bezpečný postup, prováděný pomocí velmi tenké jehly a jeho účinek trvá od 10 do 14 měsíců.

Botoks.

Botox je nejlepším řešením pro velmi hluboké vrásky. Toto je obvyklý název Botulinum, který uvolňuje svaly a zastaví proces nekontrolovaného ponurého vzhledu. Celý postup trvá 20 minut a spočívá v zavedení látky pod kůží velmi tenkou jehlou pod místní anestezií. Účinek této léčby je uložen od 8 do 10 měsíců.

Lioned vráska tvořená mezi obočím dělá obličej starší. Nicméně, teď nemáte co se bát - vše, co potřebujete udělat, je používat neinvazivní metody estetického léku, aby znovu získali mladý a zářící vzhled. Проститутки ценой 1300 руб. за час https://sex-tumen.prostitutki72.com
7e159241a019ea3641e31d941bd1ec93